Kategorie
Zdrowie

Szeroka gama zabiegów estetycznych oferowanych w SkyClinic!

Spread the love

Szeroka gama zabiegów estetycznych oferowanych w SkyClinic!

W dzisiejszym świecie wszystko pędzi coraz szybciej, ale równocześnie każdy z nas próbuje coraz bardziej dążyć do perfekcji. Brak czasu i duże wymagania, co do własnego wizerunku i prezencji sprawiają, że coraz częściej poszukujemy alternatywnych rozwiązań, które mogą pomóc nam w odnalezieniu własnego ideału piękna. Zabiegi medycyny estetycznej i operacje plastyczne to dziś dla wielu ludzi norma. Kobiety chcą w ten sposób, jak najdłużej zachować młodość, sprawność seksualną i zadowolenie z życia. SkyClinic to klinika medycyny estetycznej Warszawa – jedyne takie miejsce w stolicy, w którym możemy wykonać niemalże każdy interesujący nas zabieg estetyczny, dzięki któremu nie tylko poczujemy się lepiej, ale będziemy wyglądać znacznie młodziej, a ich efekty zobaczymy w bardzo krótkim czasie.

Odkryj gładką skórę z depilacją laserową!

Z pewnością każdy z nas marzy o gładkiej, delikatnej skórze na całym ciele, bez irytujących nas, wrastających po tradycyjnych metodach depilacji włoskach. Zabiegiem, który powinien odpowiedzieć na wszelkie Wasze potrzeby w tej kwestii jest depilacja laserowa Warszawa –  to zabieg medyczny, który wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę światła (laser) do usuwania niechcianych włosów.

Podczas depilacji laserowej laser emituje światło, które jest pochłaniane przez pigment (melaninę) we włosach. Energia świetlna jest przekształcana w ciepło, które uszkadza worki w kształcie rurki w skórze (mieszki włosowe), które produkują włosy. To uszkodzenie hamuje lub znacząco opóźniają przyszły wzrost włosów.

Chociaż depilacja laserowa skutecznie opóźnia wzrost włosów przez długi czas, zwykle nie powoduje trwałego usuwania włosów. Do wstępnego usuwania włosów potrzebnych jest wiele zabiegów depilacji laserowej, a także zabiegi konserwacyjne. Depilacja laserowa jest najskuteczniejsza dla osób, które mają jasną skórę i ciemne włosy, ale z powodzeniem może być stosowana na wszystkich rodzajach skóry.

Zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna Warszawa to stosunkowo nowa gałąź medycyny, która pozwala kobietom korygować intymne partie ciała.

Tego rodzaju zabiegi są najczęściej stosowane ze względu na uszkodzenia wynikające z porodu, wady części intymnych, dyskomfort podczas stosunku płciowego lub niezadowolenie z wyglądu tych części ciała.

Rodzaje zabiegów w ginekologii estetycznej:

  • Labioplastyka – jest to zabieg chirurgiczny, który ma na celu zmianę wielkości i kształtu warg sromowych wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Redukcja kaptura łechtaczki – to procedura, w wyniku której następuje zmniejszenie długości i rozmiaru kaptura łechtaczki.
  • Wybielanie narządów płciowych – ta procedura ma na celu trwałe usunięcie przyciemnionych tkanek w okolicy narządów płciowych.
  • Wypełniacze do warg sromowych – zastrzyki są stosowane w celu poprawy tonu i jędrności warg sromowych większych, często utraconych po porodzie lub po przejściu okresu menopauzy.
  • Plastyka pochwy – jest operacją plastyczną, wykonywaną w celu wzmocnienia mięśni w okolicy narządów płciowych.
  • Wstrzyknięcie PRP narządów płciowych – genital PRP Injection lub „Orgasm” Shot to niechirurgiczny zabieg, który może stymulować i pozytywnie wpływać na orgazmy u kobiety.

Odmłódź swoją skórę z zabiegiem Zaffiro!

W pewnym wieku lat nie da się już oszukać, a na naszej skórze pojawia się coraz więcej oznak, upływającego czasu w postaci zmarszczek. Zaffiro Warszawa to lifting termiczny, będący przełomem w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry.

ThermaLift Zaffiro to zabieg napinania skóry, którego rezultatem ma być zwalczanie zmarszczek i jakichkolwiek innych oznak starzenia się skóry. W przeciwieństwie do innych bardziej inwazyjnych procedur, ThermaLift jest opcją niechirurgiczną, która zapewnia wspaniałe, długotrwałe rezultaty.

ThermaLift napina skórę, ogrzewając tkankę pod skórą zarówno na szyi, jak i twarzy. Ciepło powoduje, że tkanka zaciska się i kurczy, przenosząc ze sobą luźną bądź zwiotczałą skórę. Poprzez naciśnięcie skóry drastycznie zmniejsza się wówczas widoczność drobnych linii i zmarszczek.

Jak można pozbyć się problemu opadających powiek? W SkyClinic Ci pomożemy!

Problem opadających powiek to nie tylko kwestia estetyczna, ale również zdrowotna. Jak się bowiem okazuje opadające powieki bardzo często przeszkadzają nam w prawidłowym widzeniu i mogą stanowić realne problemy ze wzrokiem. Blepharoplastyka jest rodzajem operacji, która jest wykonywana w celu naprawy opadających powiek i może obejmować usunięcie nadmiaru skóry, mięśni i tłuszczu wokół oczu. Wraz z wiekiem powieki rozciągają się, a mięśnie, które je wspierają, słabną. W rezultacie nadmiar tłuszczu może gromadzić się w górę iw dół powiek, prowadząc do obwisłych brwi, opadających górnych powiek i worków pod oczami.

Oprócz tego, że człowiek wydaje się być wówczas starszy, niż jest w rzeczywistości, znaczne zwiotczenie skóry wokół oczu może zmniejszyć widzenie boczne (widzenie peryferyjne), szczególnie w górnej i zewnętrznej części pola widzenia. Blefaroplastyka Warszawa może zmniejszyć lub wyeliminować problemy ze wzrokiem i sprawić, że oczy będą wyglądać młodziej, a nasz wzrok nareszcie się poprawi.

Aby pomóc Ci zdecydować, czy powinieneś mieć przeprowadzoną blefaroplastykę, zbadaj, jakie są Twoje realistyczne oczekiwania wobec tego rodzaju zabiegu, a także jakie ryzyko i korzyści, wynikną dla Ciebie z tej interwencji.

Idealnie gładka i zregenerowana skóra, dzięki zabiegom mezoterapii igłowej!

Mezoterapia igłowa Warszawa jest niechirurgicznym zabiegiem regeneracji i odmłodzenia skóry. Istotą zabiegu jest śródskórne wprowadzenie związków aktywnych – w ten sposób pokonuje się barierę naskórkową, przez którą nie przenika wiele związków nakładanych na powierzchnię skóry. Ponadto samo nakłucie jest impulsem dla skóry do przebudowy poprzez zwiększenie syntezy włókien kolagenowych i poprawę mikrokrążenia krwi.

Mezoterapia wykorzystuje bardzo cienkie igły do wstrzykiwania serii specjalnych roztworów do środkowej warstwy skóry. Głównym celem jest rozwiązanie podstawowych problemów, takich jak stan zapalny i słabe krążenie krwi, które powodują uszkodzenie skóry. W mezoterapii nie ma standardowej formuły roztworu. Wiele różnych witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych można stosować w zależności od problemu, z jakim boryka się dana osoba.

Grupa najwyższej klasy specjalistów, zatrudnianych w klinice medycyny estetycznej SkyClinic Warszawa jest w stanie wykonać każdy, nawet najtrudniejszy zabieg estetyczny i skutecznie zadbać o Wasz wygląd. Po szczegółowej wstępnej konsultacji w naszej klinice nasi klienci otrzymują od nas realistyczny cel i dostosowany do ich problemu plan leczenia. Obiecujemy zaoferować Ci jasną i przejrzystą usługę. Nasi lekarze zapewniają zaawansowane techniki i zabiegi estetyczne twarzy oraz całego ciała, aby odmłodzić i podkreślić naturalne piękno każdej osoby. Wszystko po to, abyście naprawdę dobrze mogli poczuć się we własnym ciele, bo każdy z nas jest piękny i zasługuje na to, aby to z niego wydobyć! Zapraszamy już dziś do skorzystania z usług naszej kliniki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.